skip to Main Content

Anja Linnea Hellström

Master Fotografi

Vera Holm

Kandidat Fri konst

Alice Fiona Olsson

Kandidat Fri konst

Anna Alex Karlsson

Kandidat Textilkonst

Alva Lundmark

Kandidat Textilkonst

Henrik Johansson

Master Film

Diego Decont Jimenez

Kandidat Keramikkonst

Jonas Hagberth

Master Design

Carina Cresta

Master Fotografi

Jamir Lee Currusa

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Alva Ekholm

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Cesilia Pern

Kandidat Textilkonst

Noak Bredin

Kandidat Design

Alexia Brandel

Kandidat Smyckekonst

Alexandra Hedberg

Master Textilkonst

Bianca Bermalm

Kandidat Design

Hasibe Beyza Kasapoglu

Master Child Culture Design

Åke Sjögren

Kandidat Design

Amanda Johanssson Nyberg

Kandidat Fri konst

Emma Botin

Kandidat Textilkonst

Sebastian Nordh

Kandidat Metallgestaltning

Rasmus B. Strøyer

Kandidat Fotografi

Klara Lord

Master Keramikkonst

Gloriya Talebi

Kandidat Fotografi

Leonard Peters

Master Film

Ann-Maj Risgaard

Master Textilkonst

Cornelia Önnerlöv

Kandidat Design

Eddy Sjöström

Kandidat Metallgestaltning

Hrismantas Gonta

Kandidat Metallgestaltning

Careen Koleilat

Master Film

Cecilie Flyger Hansen

Kandidat Film

Lana León

Master Smyckekonst

Cornelia Öberg

Kandidat Textilkonst

Ebba Gustafsson

Kandidat Film

Theres K Agdler

Master Fri konst

Frida Jensen

Kandidat Design

Qianyi Lin

Master Child Culture Design

Josefin Tingvall

Master Fri konst

Sofie Karlsson

Master Textilkonst

Charlotta Lind

Kandidat Fri konst

Carlijn Haringsma

Kandidat Möbeldesign

Karin Holmer

Kandidat Fotografi

Jiayang Huang

Master Smyckekonst

Arnar Gústafsson

Master Film

Josefin Johansson Hedman

Kandidat Fotografi

Nicola Helin

Kandidat Fotografi

Lisa Pettersson

Kandidat Fotografi

Johan Carlsson Ström

Kandidat Fri konst

Ninni Nylén

Kandidat Fri konst

Lovisa Björkgren

Kandidat Design

Elvira Ansund

Kandidat Design

Sonja B Zornat

Kandidat Textilkonst

Saga Trygged Iko

Kandidat Fri konst

Joséphine Perini Stefansson

Master Child Culture Design

Agnes Breitholtz

Kandidat Design

Hanna Nielsen

Master Child Culture Design

Julia Nilsson

Kandidat Design

Boris Ivanov

Kandidat Metallgestaltning

Victoria Eyram Öman

Kandidat Design

Erica Blomqvist

Kandidat Design

Joshua Johnson Taylor

Kandidat Möbeldesign

Ronya Hirsma

Master Fotografi

Hilma Hedin

Kandidat Fotografi

Catja Tonberg

Master Fri konst

Rasheh Sadr Ashkevari

Kandidat Fri konst

Maja Oldefors

Kandidat Fri konst

Iza Štrumbelj Oblak

Master Fri konst

Alice Fallemark Byström

Kandidat Design

Maria Lindahl Björkstrand

Kandidat Design

Anna Fagerström

Kandidat Design

Wania Rönning

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Sofie Alm Nordsveen

Master Textilkonst

Josefine Lundgren

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Johan Albertson

Kandidat Möbeldesign

Mattias Rydén

Kandidat Textilkonst

Robert Melo

Master Film

Gergely Kovacs

Master Möbeldesign

Sam Druant

Master Fri konst

Alexander Wihlborg

Kandidat Design

Jennifer Bjarnelöf

Kandidat Keramikkonst

Alqumit Alhamad

Master Fri konst

Alva Markusson

Master Textilkonst

Ville Hulling

Master Fri konst

Corina Oancea

Master Fri konst

Xinyue Ouyang (欧阳辛玥)

Master Embedded Design

Irys Kluska

Master Keramikkonst

Emma Ståhl

Kandidat Fri konst

Angelica Edin

Master Textil-Kropp-Rum

Lukas Iranzo-Laurins

Kandidat Möbeldesign

Julia Schia

Kandidat Film

Malin Mattebo

Master Textilkonst

Tobias Berntsson

Master Textilkonst

Katla Rúnarsdóttir

Master Keramikkonst

Balder Ljunggren

Kandidat Film

Georg Södling

Kandidat Design

Karin Viktoria Johansdotter

Kandidat Fri konst

Anton Thorstensson

Kandidat Design

Nina Worren

Master Fotografi

Miriam Stråhlman

Kandidat Keramikkonst

Anna Schlechter

Master Fotografi

Jaana Sundström

Master Fotografi

Madeleine Olsén Ingefeldt

Kandidat Fri konst

Valdemar Wickelgren Löthman

Kandidat Design

Tom Giza

Kandidat Design

Annie Birgersson

Kandidat Design

Elsa Thorsvret

Kandidat Design

Anna maria Jóakimsdóttir-Hutri

Master Film

Christoph von Rohden

Kandidat Metallgestaltning

Raghad Resres

Master Fri konst

Louise Rosengren

Kandidat Design

Jacob Sweep

Master Film

David Nilsson

Kandidat Design

Moa Kourmadias

Kandidat Design

Maia Hellman

Kandidat Metallgestaltning

Josefine Gustafsson

Kandidat Design

Frida Karlsson

Kandidat Design

Hugo Hernqvist

Kandidat Fri konst

Alva Toresson

Kandidat Design

Alva Le Febvre

Kandidat Fotografi

Julia Ebba Eklund

Kandidat Möbeldesign

Eva Vei

Master Fotografi

Alicia Karnert

Kandidat Design

Adam Kminiak

Kandidat Metallgestaltning

Christian Abrahamsson

Kandidat Fri konst

Louise Olsson

Kandidat Smyckekonst

Moa Märta Markgren

Kandidat Design

Frida Wolk

Kandidat Design