skip to Main Content

Johanna Sköldbäck Martell

Kandidat Litterär gestaltning

Matilde Villegas Bengtsson

Kandidat Litterär gestaltning

Anna Sofia Jernryd

Master Fotografi

Hanna Abrahamson

Kandidat Fotografi

Elvira Ró

Kandidat Litterär gestaltning

Examensuppläsning Litterär Gestaltning

Kandidat Litterär gestaltning

Ingrid HoppHegg

Master Metallgestaltning

Vera Jörgensen

Kandidat Fotografi

Armand Tamboly

Master Fotografi

Ingvild Davidsen

Master Fotografi

Fia Linnéa Emelie Doepel

Master Fotografi

Gitte Berglöv

Kandidat Fotografi

Joachim Fleinert

Master Fotografi

Oskar Söderman

Kandidat Fotografi

Sofia Sandqvist Marjanen

Kandidat Fotografi

Albert Sten

Kandidat Fotografi

Sara Karlsson

Kandidat Design

Emeli Höcks

Master Design

Catherine Paterson

Master Child Culture Design

Elin Palmaer Karlsson

Kandidat Design

Therése Berglund

Kandidat Design

Klara Ferm

Kandidat Design

Elina Assersson

Kandidat Design

Gabriella Björk

Kandidat Design

Martina Claesson

Kandidat Design

Moa Arthur Sahlqvist

Kandidat Design

Saga Karlsson

Kandidat Design

Ebba Hägne

Kandidat Design

Agnes Nordh

Kandidat Design

Emelie Lundqvist

Kandidat Design

Klara Grahn

Kandidat Design

Joel Lundin

Kandidat Design

Dana Nemcová

Master Design

Carolina Härdh

Master Design

Judith Sievers

Master Design

Mathilda Dahlqvist

Master Design

Yuxi Chen

Master Design

Maria Gräslund

Master Design

Mirai Nemoto Nilsson

Master Design

Tonka Crljen

Master Design

Daniela Werner

Kandidat Design

Filippa Carlsson

Kandidat Design

Isabella Lundman

Kandidat Design

Erik Jordö

Kandidat Design

Mikaela Andersson

Kandidat Design

Vera Uggla

Kandidat Design

Clara Larsson

Kandidat Design

Anna Rundberg

Kandidat Design

Alice Molander

Kandidat Design

Philip Forsman

Kandidat Design

Filippa Ekmark

Kandidat Design

Petra Hjelm

Kandidat Design

Sofi Rundberg

Kandidat Design

My Falck

Kandidat Design

Elinor Brouang Möller

Kandidat Design

Fanny Axelsson

Kandidat Design

Julia Wallin

Kandidat Design

Ludvig Borén

Kandidat Design

Linn Johansson

Kandidat Design

Brendan Sugrue

Kandidat Design

Sebastian Kok

Kandidat Fotografi

Mia Karolina Rogersdotter Gran

Master Fotografi

Daniel Björneke Wirgård

Kandidat Fotografi

Jessica Ekström

Kandidat Fotografi

Marie Barthelsson

Master Fotografi

Emma Neha Bobeck

Kandidat Fotografi

Marie Caroline Peris

Master Child Culture Design

Yu Cheng

Master Child Culture Design

Rebeca Arwlén

Bildpedagogik

Eisel Miranda Robles

Master Child Culture Design

Minni Wendy R.B.T.

Master Child Culture Design

Irvandy Syafruddin

Master Child Culture Design

Hao Wang

Master Design

Eva Leygonie

Master Child Culture Design

Fanny Hulebäck

Master Textil-Kropp-Rum

Luisa Recker

Master Textil-Kropp-Rum

Rika Zemaityte

Master Metallgestaltning

Theo Rosengren

Master Möbeldesign

Nicolas Girerd

Master Möbeldesign

Oskar Jacobsen

Master Möbeldesign

Isak Krantz

Kandidat Möbeldesign

Hannes Blixt

Kandidat Möbeldesign

Samuel Norlind

Kandidat Möbeldesign

Lauranne Chapelle-Barry

Kandidat Möbeldesign

Kerstin Malmqvist

Kandidat Möbeldesign

Josephine Aspenrot

Kandidat Möbeldesign

Elsa Mellquist

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Elis Ottosson

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Fanny Schwarz

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Karin Bäckström

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Jennie Appelqvist

Kandidat Metallgestaltning

Filip Schmidt

Kandidat Metallgestaltning

Jean-Baptist Galon

Kandidat Metallgestaltning

Eemu Kaikkonen

Kandidat Metallgestaltning

Anna Grevby

Kandidat Metallgestaltning

Oliver Benonysson

Kandidat Metallgestaltning

Kaspar Lindqvist

Kandidat Design

Leo Olsson

Kandidat Design

Sofia Brolin

Master Textilkonst

Statira Jazayeri

Master Textilkonst

Anja Fredell

Master Textilkonst

Thilda Olsson

Kandidat Textilkonst

Felicia Rauma Andersen

Kandidat Textilkonst

Elin Östling Lahti

Kandidat Textilkonst

Alva Markusson

Kandidat Textilkonst

Ebba Andersson

Kandidat Textilkonst

Frida Rådlund

Kandidat Textilkonst

Lili Lu

Kandidat Smyckekonst

Jenny Jansson

Kandidat Smyckekonst

Veronica Andersson

Kandidat Smyckekonst

Lisa Nilsson

Kandidat Smyckekonst

Johanna S. Löwenhamn

Kandidat Keramikkonst

Paula Aalto

Kandidat Keramikkonst

Clara Forsberg

Kandidat Keramikkonst

Effers Anni Rickardsson

Kandidat Keramikkonst

Maria Tjernström

Kandidat Keramikkonst

Stina Edin

Master Textilkonst

Vera Marcelo

Kandidat Smyckekonst

Subani Melin

Master Textilkonst

Jie Zhou

Master Smyckekonst

Layla van der Oord

Master Fri konst

Lisa Englesson Hallberg

Master Fri konst

Tristan Bridge

Master Fri konst

Johan Engqvist

Master Fri konst

Clara Aldén

Master Fri konst

Emma Åvall

Master Fri konst

Janna Ljunggren Stenbergh

Kandidat Fri konst

Elin Hjerthén

Kandidat Fri konst

Carl Henry Hugosson

Kandidat Fri konst

Benjamin Wagner

Kandidat Fri konst

Annie Mo Kjellberg

Kandidat Fri konst

Kimzonite

Kandidat Fri konst

Peter Nylund

Master Fri konst

MARIE BERGQVIST; SANKTMARIE 

Kandidat Fri konst

Anna Zingmark

Kandidat Fri konst

Sally Söderberg

Kandidat Fri konst

Susanne Fagerlund

Master Fri konst

Marijn Dijkmeijer

Master Fri konst

Hannes Renvall

Master Film

Frida Spång

Master Film

Carmen Jedrzejak

Kandidat Film

Andetag

Kandidat Film

Lina Vain Illalla

Kandidat Film

Kirsikka Paakkinen

Master Film

Jen Tamayo Jörfjord

Kandidat Film

Javid Sina

Kandidat Film

Louise Hollerup

Master Film

Patrick Wallochny

Master Film

Mats Adler

Master Film

Olga Ruin

Master Film

Anniina Joensalo

Master Film