skip to Main Content

Hanna Peterson

Master Design

Emma Hallgreen

Master Embedded Design

Rebecka Wärja

Kandidat Design

Ellen Rapp

Kandidat Design

Hanna Graas

Kandidat Design

Julianna Litkei

Master Child Culture Design

Alicia Kostanty

Kandidat Design

Karin Kauppi

Kandidat Textilkonst

Tobias Berntsson

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Daria Edström

Kandidat Smyckekonst

Kamilla Mez

Master Fri konst

Mathilda Högberg

Kandidat Design

Lisa Liljeström

Kandidat Fri konst

Olga Darwaj

Master Embedded Design

Nanna Hammer Tiittanen

Kandidat Fotografi

Ellen Hedin

Kandidat Design

Lea Maja Thorsen

Kandidat Fotografi

Sara Wallstedt

Kandidat Smyckekonst

Jiayang Huang

Kandidat Smyckekonst

Alfred Werwenkel

Bildpedagogik

Anna Mårtensson

Kandidat Design

Hampus Wallin

Kandidat Metallgestaltning

Elliott Pettersson

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Josephine Ekdahl

Kandidat Design

Kaya Pakaslahti

Master Film

Elin Alvemark

Master Fri konst

Maximilien Acuña

Master Film

Johanna Lernstedt Sjödin

Kandidat Litterär gestaltning

Jasmijn Kooijman

Kandidat Film

Wilma Tesch

Kandidat Textilkonst

Jonas Hagberth

Kandidat Design

Jakob Tangen

Kandidat Design

EbbaCajsa Pielage

Kandidat Design

Marilen Rauch

Master Keramikkonst

Malin Uhlén

Kandidat Keramikkonst

Betty Wallingford

Master Child Culture Design

Nora Börjesson

Kandidat Design

John Wattström

Master Design

Alberto Rossi

Master Fotografi

Mikaela Eira Wallin

Kandidat Textilkonst

Malin Viktorsson

Kandidat Smyckekonst

Vangelis Kollias

Master Film

Anna-Maria Saar

Master Smyckekonst

Jennifer Spångerud

Master Fri konst

Maja Bjurman

Kandidat Design

Pia Quach

Kandidat Design

Linnea Roxhage

Kandidat Design

Jamie Fraser

Master Film

Julia Tienvieri

Master Design

Gergely Kovacs

Kandidat Möbeldesign

Hanna Silverblad

Master Design

Lina Dahlström

Master Child Culture Design

Esse McChesney

Kandidat Textilkonst

Ben-Hui Grâce, Wu

Master Textilkonst

Klara Lord

Kandidat Keramikkonst

Christina Erlander Klein

Kandidat Design

Marie Florin

Kandidat Fri konst

Daniela Kaiser

Master Design

Torstein Aas

Master Child Culture Design

Francesco Chiarini

Master Embedded Design

Yrsa Petersson

Kandidat Fri konst

Théotime Ritzenthaler

Kandidat Metallgestaltning

Maria Solinger

Kandidat Design

Hermine Blixt

Master Design

Emi Candido

Kandidat Metallgestaltning

Linnéa M. F. Larsson

Kandidat Fri konst

Celeste Knirke Arnstedt

Kandidat Fotografi

Amanda André

Kandidat Design

Malene Valentin

Master Design

Antonia Haglund

Master Keramikkonst

Karin Gabrielsson

Kandidat Design

Nora Widell

Kandidat Design

Lisa Broms

Kandidat Fri konst

Beatrice Jonsson

Kandidat Design

Camilla Fredin

Master Fotografi

Anna With

Kandidat Litterär gestaltning

Prachi Patil

Master Child Culture Design

Isa Eriksson

Kandidat Keramikkonst

Lasse Kannegieter

Kandidat Möbeldesign

Erik Torstensson

Master Textilkonst

Vilma Fredriksson

Kandidat Keramikkonst

Mathilda Björk

Master Fotografi

Anna Julkunen

Master Fotografi

Amelia Dray

Master Child Culture Design

Valentina Vukelic

Kandidat Metallgestaltning

Anna Hulth

Master Textilkonst

Olle Sahlqvist

Kandidat Design

Ingrid Jacobsen

Kandidat Fotografi

Evelina Björnqvist

Kandidat Möbeldesign

Amanda Krantz

Master Keramikkonst

Carina Fogde

Master Metallgestaltning

Agnieszka Madej

Master Embedded Design

Åsa Thureborn

Kandidat Design

Herman Ocklund

Master Embedded Design

Ali Ardalan

Master Fri konst

Anna Löfberg

Kandidat Design

Amelie Persson

Master Keramikkonst

Clara Ketter

Kandidat Fotografi

Frida Wadle

Master Design

Annika Alsenfors

Kandidat Textilkonst

Wictor Eldervik

Kandidat Metallgestaltning

Anne-Maren Hammerbeck

Kandidat Litterär gestaltning

Daniel Strandow

Master Metallgestaltning

Nutpapha Wongpinta

Kandidat Design

Erica Gabrielsson

Kandidat Keramikkonst

Oda Rabenius

Kandidat Design

Linnéa Engwall

Kandidat Design

Katarina Frisö

Master Design

Benjamin Oláh

Kandidat Design

Yaser Kassab

Master Film

Leo Palmer

Master Möbeldesign

Lea Norrman Firus

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Lina Rosquist

Master Embedded Design

Gabriel Gezaw

Master Film

Anne-Marie Dehon

Master Keramikkonst

Angelica Strandberg

Master Textilkonst

Matilda Cederqvist

Kandidat Keramikkonst

Emma Vo

Kandidat Design

Axel Danhard

Kandidat Keramikkonst

Sarah Finnig

Kandidat Design

Madicken Larsson Plado

Kandidat Design

Anders Walfridson

Master Fri konst

Greta Sjöström

Kandidat Design

Emely Axelsson

Kandidat Design

Emelie Larsson

Kandidat Design

Qiushi Wang

Master Child Culture Design

Christoph Matt

Master Embedded Design

Joséphine Perini Stefansson

Kandidat Design

Therese Johansson

Master Smyckekonst

Josefine Velling

Kandidat Fotografi

Majse Vilstrup

Master Film

Petter Lundström

Kandidat Metallgestaltning

Cecilie Evert Kjær

Master Film

Maike Brandl

Master Möbeldesign

Ismail Hassouna

Kandidat Metallgestaltning

Ivar Brandels

Kandidat Fotografi

Maria Widegren

Kandidat Keramikkonst

Klara Albertsson

Master Textilkonst

Frances Alexandra Clifford

Master Metallgestaltning

Amanda Hellryd

Master Fri konst

Malin Mattebo

Kandidat Textilkonst